Oświadczenie

LGD
Kategoria: /

W związku z zarzutem, dotyczącym braku umiejętności złożenia merytorycznie właściwego wniosku, który został opublikowany po moim adresem na łamach gazety GminaDobra.info oraz portalu GminaDobra.info w artykule zatytułowanym „Sześć milionów dotacji przepadło. Czy prezes Teresa Dera wyciągnie konsekwencje?” oświadczam:

Informacja - dotacje

LGD
Kategoria: /

Szanowni Państwo z przykrością informujemy, iż LGD Dobre Gminy nie otrzymało dotacji w ramach PROW 2014 - 2020. W wyjaśnieniu do uchwały czytamy, iż pomoc nie może być przyznana z powodu braku środków.

Pismo Marszałka Woj. Zachodniopomorskiego

LGD
Kategoria: /

Przekazujemy do Państwa wiadomości pismo, które zostało wysłane do ministerstwa przez Marszałka z prośbą o zwiększenie limitu środków dla województwa. Z pisma wynika, iż LGD spełniło wszystkie warunki i kryteria obowiązujące w konkursie lecz nie otrzymało dofinansowania z wyczerpania limitu środków.

Ruszył nabór na mikrodotacje

LGD
Kategoria: /

LGD Dobre Gminy uprzejmie informuje, że Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego i Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłaszają nabór na „Mikrodotacje – małe inicjatywy lokalne”.